AA English

Těšíme se na Vaše dotazy

AA English Zlín

4562 Slunečná

Jižní Svahy

760 05 Zlín

+420 776 055 223

IČO: 17866294
Otázky a odpovědi

Koho vyučujete a jaké úrovně?

Vyučuji pouze dospělé a ty, kteří mají opravdový zájem se naučit anglicky. Vyučuji úrovně (B1 - C2), od mírně pokročilých až po pokročilé. Sestavím Vám učební plán přesně podle Vašich cílů.

Vyučuji ve firmách na Zlínsku, jakými jsou např. Business Logic, Lapp Kabel, Monet +, Ba´´ta, ITC, HSA, Trimill, NTS Prometal a mnoho dalších. V jazykové škole Lingua, připravuji studenty na Cambridge zkoušky B2 (FCE) a C1 (CAE).

Kde výuka probíhá?

Jednotlivce většinou vyučuji soukromě na adrese firmy. Podniková/firemní výuka probíhá v prostorách klienta.

Jaké učebnice používáte?

Moje výuka je pestrá a zajímavá: zahrnuje mnou upravenou kombinaci učebnic, videa, audia a on-line materiálů. Samozřejmostí je obrovské množství konverzace a role-play, vše přesně podle potřeb klienta. Pro gramatiku, používám učebnice od Cambridge University Press: English Grammar in Use a Advanced Grammar in Use (právě tyto učebnice používají školy při výuce angličtiny přímo ve Spojeném království). Pro obchodní angličtinu, používám učebnice Market Leader (od Pearson/Financial Times), dále Business Vocabulary in Use (od Cambridge) a In Company (od Macmillan). Pro obecnou angličtinu, používám New English File (od Oxford University Press). Dále mám zkušenosti s mnoha dalšími publikacemi jako jsou např. New Headway (Oxford), Gold (Pearson), Face2Face (Cambridge) a SpeakOut (Pearson). 

Jakou máte kvalifikaci a zkušenosti?

Jsme držiteli nejvyššího Cambridge certifikátu CPE - Certificate of Proficiency in English, úroveň C2. Výukou a překlady se zabýváme od roku 2008. Více informací naleznete kliknutím zde O nás


Jak probíhá první "seznamovací" lekce?

První lekce je nezávazná a zcela zdarma. Je určena pro zjištění jazykové úrovně klienta, ujasnění cílů a zvolení nejlepší cesty k jejich dosažení. Tato úvodní lekce trvá zhruba 30 minut.

Kolik to stojí?

Klikněte prosím na Ceník pro orientační ceny.