O nás


LIBOR  a  KATEŘINA TESAŘÍKOVI


Představujeme se Vám

Jsme malá rodinná firma se sídlem ve Zlíně. Nabízíme individuální, firemní a on-line výuku, anglickou konverzaci, tlumočení, kvalitní a rychlé překlady z / do anglického jazyka za rozumné ceny.​

Dlouhých 20 let (2002-2022) jsme žili a pracovali ve Velké Británii a vytvořili si tak jazykový cit pro anglický jazyk na úrovni rodilých mluvčí.

Program celoživotního vzdělávání na Univerzitě Jana Palackého v Olomouci nám zajistil pedagogické minimum; dále jsme držiteli Cambridge Certificate of Proficiency in English CPE (CEFR C2 Proficiency), Cambridge Certificate in Advanced English CAE (CEFR C1 Advanced, ESOL Level 2), AQA GCSE English Language Higher Tier, a City & Guilds Level 2 Certificates. 



Co o nás řekli


"Skvělá znalost obchodní angličtiny a 100% spolehlivost."

Ing. Dalibor Uhrovič, Obchodní ředitel, Cemex Sand k.s.

"Fantastická spolupráce při přípravě našich studentů na FCE Cambridge zkoušku."

Mgr. Tomáš Kolenovský, Gymnázium a Jazyková škola Zlín


"Bezproblémová a kvalitní spolupráce při vzdělávání našich zaměstnanců."

Jaroslav Tylčer, Manager, Makro Cash & Carry

"Vynikající spolupráce při překladu reklamních materialů."

Jitka Stodůlková, Vedoucí zahraničního obchodu, Z-Studio s.r.o.


"Nejlepší učitel anglického jazyka kterého jsem kdy měl."

Jan Jelínek, Profesionální rally jezdec MČR


"I have used AA English on several occasions and have always found them very professional and efficient"

Anthony Ware, International Export Manager @ Rodda's



Časté otázky a odpovědi


Koho vyučujete a jaké úrovně?

Vyučujeme pouze ty, kteří mají opravdový zájem se naučit anglicky. Jsme schopni vyučovat všechny úrovně (A1 - C2), od začátečníků až po pokročilé. Sestavíme Vám učební plán přesně podle Vašich cílů.


Kde výuka probíhá?

Jednotlivce většinou vyučujeme soukromě na adrese firmy. Podniková/firemní výuka probíhá v prostorách klienta.


Jaké učebnice používáte?

Naše výuka je pestrá a zajímavá, zahrnuje kombinaci učebnic, videa, audia, on-line materiálů, konverzace ap., vše podle potřeb klienta. Používáme učebnice od Cambridge University Press: English Grammar in Use (úrovně B1, B2) a Advanced Grammar in Use (úrovně C1, C2). Právě tyto učebnice používají školy při výuce angličtiny přímo ve Spojeném království. Pro obchodní angličtinu používáme učebnice Market Leader (úrovně A1 - C2, od Pearson/Financial Times) a Business Vocabulary in Use (Intermediate/Advanced od Cambridge). Výuka může také probíhat podle New English File (A1 - C1, Oxford University Press), dále máme zkušenosti s mnoha dalšími publikacemi jako jsou např. New Headway (Oxford), Gold (od Pearson), Face2Face (od Cambridge) a In Company (od Macmillan). 


Kolik to stojí?

Klikněte prosím na Ceník pro orientační ceny.


Jak probíhá první "seznamovací" lekce?

První lekce je nezávazná a zcela zdarma. Je určena pro zjištění jazykové úrovně klienta, ujasnění cílů a zvolení nejlepší cesty k jejich dosažení. Tato úvodní lekce trvá zhruba 30 minut.