Něco málo o mně


LIBOR  &  KATEŘINA TESAŘÍKOVI  ( ... and MAX! RIP ✟8.4.2024  )

Nabízím individuální, skupinovou, firemní a on-line výuku, anglickou konverzaci, tlumočení a coaching.

Dlouhých 20 let (2002-2022) jsem žil a pracoval ve Velké Británii a vytvořil si tak jazykový cit pro anglický jazyk na úrovni rodilých mluvčí.

Ještě v Česku jsem absolvoval Program celoživotního vzdělávání na Univerzitě Jana Palackého v Olomouci, který mi zajistil pedagogické minimum. Následně v Anglii jsem neustále zdokonaloval své jazykové schopnosti a složil velké množství zkoušek, jako např. Cambridge Certificate of Proficiency in English CPE (CEFR C2 Proficiency);  Cambridge Certificate in Advanced English CAE (CEFR C1 Advanced, ESOL Level 2);  AQA GCSE English Language Higher Tier;  City & Guilds Level 2 Certificates ...

Kromě soukromé výuky také učím ve firmách na Zlínsku, jakými jsou např. Business Logic, Lapp Kabel, Monet +, Ba´´ta, ITC, HSA, Trimill, NTS Prometal a mnoho dalších. V jazykové škole Lingua, připravuji studenty na Cambridge zkoušky B2 (FCE) a C1 (CAE).


Co o nás řekli  (klikněte na odkazy pro nejnovější recenze)


"S panem učitelem Tesaříkem jsem velmi spokojen. Každá lekce má řádně připravenou strukturu.         Obsah a náročnost výuky odpovídá znalostem studentů. Lekce jsou zábavné, témata praktická, aktuální a zajímavá. Vždy je prostor k otevřené diskuzi na dané téma nebo více zaměřenou výuku, tam kde to drhne."

Pavel B, Development Manager, NTS Prometal


"Jednoznačně nejlepší lektor za poslední léta. Jde vidět skvělá příprava na hodiny a promyšlenost lekcí, které rozvíjí moji úroveň jazyka a zároveň jsou pro mne výzvou." 

Pavel Vlček, Product Manager, Lapp Group


"Oceňuji znalosti a profesionální přístup lektora s ochotou vše důkladně vysvětlit, nadšení a tempo jakým kurz vede. Nejlepší lektor za celou dobu co kurzy v rámci firmy navštěvuji."

                                                   Martin Fleischmann, Senior Developer, Monet+


"Skvělá znalost obchodní angličtiny a 100% spolehlivost."

Ing. Dalibor Uhrovič, Obchodní ředitel, Cemex Sand k.s.

"Fantastická spolupráce při přípravě našich studentů na FCE Cambridge zkoušku."

Mgr. Tomáš Kolenovský, Gymnázium a Jazyková škola Zlín


"Bezproblémová a kvalitní spolupráce při vzdělávání našich zaměstnanců."

Jaroslav Tylčer, Manager, Makro Cash & Carry

"Vynikající spolupráce při překladu reklamních materialů."

Jitka Stodůlková, Vedoucí zahraničního obchodu, Z-Studio s.r.o.


"Nejlepší učitel anglického jazyka, kterého jsem kdy měl."

Jan Jelínek, Profesionální rally jezdec MČR


"I have used AA English on several occasions and have always found them very professional and efficient"

Anthony Ware, International Export Manager @ Rodda's


Časté otázky a odpovědi

Koho vyučujete a jaké úrovně?

Vyučuji pouze dospělé a ty, kteří mají opravdový zájem se naučit anglicky. Vyučuji úrovně (B1 - C2), od mírně pokročilých až po pokročilé. Sestavím Vám učební plán přesně podle Vašich cílů.

Vyučuji ve firmách na Zlínsku, jakými jsou např. Lapp Kabel, Monet +, Ba´´ta, ITC, HSA, Trimill, NTS Prometal a mnoho dalších. V jazykové škole Lingua, připravuji studenty na Cambridge zkoušky B2 (FCE) a C1 (CAE).

Kde výuka probíhá?

Jednotlivce většinou vyučuji soukromě na adrese firmy. Podniková/firemní výuka probíhá v prostorách klienta.

Jaké učebnice používáte?

Moje výuka je pestrá a zajímavá: zahrnuje mnou upravenou kombinaci učebnic, videa, audia a on-line materiálů. Samozřejmostí je obrovské množství konverzace a role-play, vše přesně podle potřeb klienta. Pro gramatiku, používám učebnice od Cambridge University Press: English Grammar in Use a Advanced Grammar in Use (právě tyto učebnice používají školy při výuce angličtiny přímo ve Spojeném království). Pro obchodní angličtinu, používám učebnice Market Leader (od Pearson/Financial Times), dále Business Vocabulary in Use (od Cambridge) a In Company (od Macmillan). Pro obecnou angličtinu, používám New English File (od Oxford University Press). Dále mám zkušenosti s mnoha dalšími publikacemi jako jsou např. New Headway (Oxford), Gold (Pearson), Face2Face (Cambridge) a SpeakOut (Pearson).

Kolik to stojí?

Klikněte prosím na Ceník pro orientační ceny.

Jak probíhá první "seznamovací" lekce?

První lekce je nezávazná a zcela zdarma. Je určena pro zjištění jazykové úrovně klienta, ujasnění cílů a zvolení nejlepší cesty k jejich dosažení. Tato úvodní lekce trvá zhruba 30 minut.